Dakota Johnson

Uniklo obsazení herců k filmu Madame Web

21. 8. 2022
Zdroj náhledu: Focus Features

Zatímco se nám pomalu blíží další film od Sony zaměřující se na lovce zvířat Kravena (ten dělají tvůrci Morbia, takže uvidíme, jak snímek dopadne), v červenci příštího roku má vyjít další snímek, a to s jednou z hlavních postav celého Spiderverza, Madame Web. Neměli bychom však vidět jen ji, ve filmu by se mělo objevit také hned několik Spider-Woman. Podívejme se na to ale postupně.

Už dávno bylo avizováno, že Madame Web ztvární herečka Dakota Johnson. Ta bude hrát Cassandru Web, tedy tu původní Madame Web, takovou tu starou seschlou babičku. Uvidíme, jak se s jejím předobrazem tvůrci vypořádají. Ve filmu se však objeví i Julia Carpenter, dřívější Spider-Woman, která poté převzala otěže a identitu Madame Web. Tu ztvární herečka Sydney Sweeney. Zde se jedná o skutečně mladou a silnou bojovnici.

Aby toho ale nebylo málo, ve filmu se objeví i Celeste O´Connor jako Mattie Franklin, což je další Spider-Woman. K ní ještě přibude Anya Corazon v podání Isabely Merced, známé jako Spider-Girl. Závěrečným bonusem jsou poté herci Emma Roberts a Adam Scott. Ti ztvární všemi milované Mary a Bena Parkerovi, tedy tetu a strýčka legendárního Petera Parkera a.k.a. Spider-Mana. Celý film tak nabírá neskutečné obrátky a uvidíme, jaký počin nás nakonec čeká, nicméně se očividně bude jednat o velice zajímavý film se silnými ženskými postavami. Objeví se ale i Spider-Man? Alespoň nějaký?

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.