dead island 2 brutalni hra

Dead Island 2 ještě letos představen?

4. 8. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Dead Island 2 je titul, jehož vývoj by mohl pomalu konkurovat čtrnácti letům vývoje Duke Nukem Forever. Ještě v roce 2014 to vypadalo, že se fanoušci dočkají nového dílu populární série Dead Island. Více než osm let po prvním odhalení o něm fanoušci neslyšeli téměř nic, kromě zvěstí, že Dead Island 2 je ve vývojovém pekle.

Podle všeho to vypadá, že vývojáři z Dambuster Studios to s Dead Island 2 ještě nevzdali. Vydavatel Deep Silver již nějakou dobu naznačoval, že je titul v aktivním vývoji, jenže to fanouškům nedávalo příliš naději. Teď se ovšem zdá, že se již brzy budou moci seznámit s prací, jakou do titulu Dambuster vložil. Podle uznávaného leakera Toma Hendersona se Dead Island 2 dočká plného odhalení ještě letos. Podle Toma jsou plány na nové odhalení nejasné, nicméně se očekává, že k němu dojde ještě před koncem letošního roku. Spekuluje se, že předávání cen Game Awards bude ideální příležitostí k odhalení. Henderson se také domnívá, že oproti tomu, co bylo fanouškům představeno v roce 2014, prošel titul velkými změnami. Mělo by se objevit zcela nové obsazení a pět nebo šest hratelných postav. Kromě toho bude kladen důraz na kooperativní hru, která bude předmětem několika herních testů.

Zdroj: igdb.com

Kromě toho je vydání naplánováno na začátek příštího fiskálního roku. V únoru letošního roku mateřská společnost Deep Silver Embracer Group rovněž uvedla, že by titul mohl vyjít již v březnu 2023. Ačkoliv se to v době, kdy se mnoho her potýká se zpožděnými daty vydání, zdá poněkud optimistické, je hra údajně ve slušném stádiu vývoje.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.