Dead Island 2 ještě letos představen?

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com

Dead Island 2 je titul, jehož vývoj by mohl pomalu konkurovat čtrnácti letům vývoje Duke Nukem Forever. Ještě v roce 2014 to vypadalo, že se fanoušci dočkají nového dílu populární série Dead Island. Více než osm let po prvním odhalení o něm fanoušci neslyšeli téměř nic, kromě zvěstí, že Dead Island 2 je ve vývojovém pekle.

Podle všeho to vypadá, že vývojáři z Dambuster Studios to s Dead Island 2 ještě nevzdali. Vydavatel Deep Silver již nějakou dobu naznačoval, že je titul v aktivním vývoji, jenže to fanouškům nedávalo příliš naději. Teď se ovšem zdá, že se již brzy budou moci seznámit s prací, jakou do titulu Dambuster vložil. Podle uznávaného leakera Toma Hendersona se Dead Island 2 dočká plného odhalení ještě letos.
Podle Toma jsou plány na nové odhalení nejasné, nicméně se očekává, že k němu dojde ještě před koncem letošního roku. Spekuluje se, že předávání cen Game Awards bude ideální příležitostí k odhalení.
Henderson se také domnívá, že oproti tomu, co bylo fanouškům představeno v roce 2014, prošel titul velkými změnami. Mělo by se objevit zcela nové obsazení a pět nebo šest hratelných postav. Kromě toho bude kladen důraz na kooperativní hru, která bude předmětem několika herních testů.

Zdroj: igdb.com

Kromě toho je vydání naplánováno na začátek příštího fiskálního roku. V únoru letošního roku mateřská společnost Deep Silver Embracer Group rovněž uvedla, že by titul mohl vyjít již v březnu 2023. Ačkoliv se to v době, kdy se mnoho her potýká se zpožděnými daty vydání, zdá poněkud optimistické, je hra údajně ve slušném stádiu vývoje.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn