Dead Island 2

Dead Island 2 chystá dvě DLC a bonusy

16. 6. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Dead Island 2 je brutální zombie masakr, na který se dlouho čekalo. Mnozí z nás ani nedoufali, že by se pokračování kooperativní akce z roku 2011 mohli dočkat. Inu, jak se říká, naděje umírá poslední. Dead Island 2 vyšel letos v dubnu a pár dní poté jsme vás informovali o jeho velkém úspěchu. I přes obrovský zájem a oblibu mezi fanoušky visela ve vzduchu jedna otázka, a to, co se vývojáři rozhodnou se svým projektem udělat dál. Nuže, pojďme se společně podívat na odpověď.

Společnosti Dambuster Studios a Deep Silver odhalily budoucí plán pro Dead Island 2 a přinesly novinky, které vypadají velmi lákavě. Představeny byly například kosmetické balíčky, které si již nyní mohou majitelé Gold Edition nebo Expansion Passu stáhnout zdarma.

Zdroj: deadisland

Byli jsme také informováni, že pokud budete do 9. července alespoň dvacet minut sledovat vybrané streamery hrající Dead Island 2 na Twitchi, získáte mačetu Maulib Pang: Twitch dropy jsou už prostě všude. Existuje také partnerství s Amazon Prime Gaming, díky němuž můžete průběžně po celý letošní rok získávat kolekci From Dusk neboli sadu šesti zabijáckých skinů a dvou zbraní. První odměna, From Dusk Dani, je k dispozici od 15. června do 13. července 2023.

Zdroj: deadisland

Dvě DLC, o nichž zatím nic nevíme

První rozšíření se jmenuje Haus a mělo by vyjít ve Q4 letošního roku. Popis je následující: „Jak se miliardář připravuje na zombocalypsu? Techno-smrtící kult s pořádnou dávkou hýření a krve!“

Zdroj: deadisland

Druhá expanze SOLA Festival vyjde až ve Q2 roku 2024: „Vítejte na SOLA Festivalu, kde se partypeople z Los Angeles mohou věnovat ekologii a zachránit planetu.“ Pokud jste si zakoupili rozšiřující průkaz, budete mít k tomuto obsahu přístup ihned po vydání, v opačném případě si jej budete muset zakoupit.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.