Hi-Fi RUSH – stoupáš vysoko

Hi-Fi RUSH se příští měsíc rozroste o nový obsah

16. 6. 2023
 

Hi-Fi RUSH se začátkem tohoto roku náhle zjevil a strhl na sebe obrovskou pozornost za doprovodu hvězdně obsazeného soundtracku, rytmické hratelnosti, akčního bojového systému i lehce klaunské povahy hlavního hrdiny. Do hry od té doby byl přidán Photo Mode, ale stále zde byl prostor pro nové vychytávky. Čekat na ně ovšem nebudeme muset příliš dlouho. Rytmický titul Hi-Fi RUSH příští měsíc chystá bezplatnou aktualizaci s názvem Arcade Challenge!, konkrétně 5. července 2023.

Arcade Challenge! přinese dva nové herní režimy, hromadu funkcí včetně kosmetických doplňků a dalších výzev za vidinou lákavých odměn. BPM Rush adrenalin napumpuje stejně tak jako váš srdeční tep. V boji s nepřáteli se pokusíte zvýšit ukazatel BMP (počet úderů za minutu) až na maximum. Druhým režimem je Power Up! Tower Up! – trochu jiná verze již známé Rhythm Tower –, který vás na start postaví jako úplného slabocha, a čím déle udržíte rytmus, tím více bude Chai sílit pomocí náhodných vylepšení. Kromě herních režimů budou do Hi-Fi RUSH přidány také nové možnosti pro fotografický režim, jako jsou různé nálepky, filtry či pózy, a chybět nemohou ani skiny hlavních hrdinů. Nově vám na pomoc v boji přijdou i roboti CNMN a Smidge. Jejich kombinované speciální útoky potrápí nejednoho protivníka… na scénu mimochodem vstoupí i unikátní typ robotického nepřítele.

Hi-Fi RUSH je k dispozici na Xbox Series X/S a PC.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.