Death Stranding – úvodka

Death Stranding překonal hranici 10 milionů prodaných kopií

12. 11. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Netradiční titul nesoucí název Death Stranding, který vyšel v roce 2019 pro Playstation a následně i na PC, překonal v posledních dnech magickou metu deseti milionů prodaných kopií po celém světě.

Toto číslo zohledňuje všechny platformy, tedy Playstation 4, Playstation 5 i PC, a zároveň předplatitelské služby PS Plus a Game Pass pro PC. Death Stranding vyšel v listopadu roku 2019 pro Playstation 4. Později, v červenci 2020, jej společnost 505 Games vydala i na PC. Letos v srpnu se titul dostal také do PC verze Game Passu.

Nedávno jsme se dočkali i kompletní edice Death Stranding Director's Cut, která v září 2021 vyšla pro Playstation 5 a letos v březnu pro PC. Tato edice přináší nové funkce a rozšíření původního příběhu. V poslední době se také objevily spekulace o vývoji nového dílu, který však prozatím nebyl oficiálně potvrzen.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.