Shadow Tactics sengoku

Kreslená adventura a taktická strategie zdarma na Epic Games Store

10. 11. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Jako každý čtvrtek, i dnes nám obchod Epic Games Store přináší zajímavé hry zdarma v rámci čtvrtečního rozdávání. Po dobu následujících sedmi dní si do našich knihoven můžeme přidat kreslenou adventuru Alba: A Wildlife Adventure a taktickou strategii Shadow Tactics: Blades of the Shogun.

Alba: A Wildlife Adventure

V Alba: A Wildlife Adventure může i ta nejmenší osoba udělat velký krok k záchraně přírody. Připojte se k mladičké Albě a pomozte jí ochránit ostrov před stavbou hotelu.

Alba: A Wildlife Adventure bude na Epic Games Store k dispozici do 17. listopadu 2022.

Shadow Tactics: Blades of the Shogun

Shadow Tactics: Blades of the Shogun je realtimovou strategií s velmi vysokou obtížností a nutností si každý svůj postup dobře promyslet. Jedna chyba a následky mohou být fatální. Za každou chybu zde dostanete bolestivou facku. Vývojářské studio Mimimi Games oživilo již snad dávno zapomenutý herní zážitek, který nikdo nečekal.

Shadow Tactics: Blades of the Shogun bude rovněž dostupný do 17. listopadu 2022.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.