Na opravě Titanfallu pracují jeden nebo dva lidé

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com

Díky vytrvalému hackerovi, který využil bezpečnostní chyby v serverech, je původní Titanfall již delší dobu nehratelný. Titanfall 2 byl také zasažen, i když ne tak vytrvale (alespoň má singleplayerovou kampaň, na kterou se můžete spolehnout). Dlouhodobý problém způsobil, že někteří fanoušci Titanfallu dokonce hackli novější hru Apex Legends od společnosti Respawn ve snaze upozornit na tuto záležitost.

Titanfall – jdeme do mecha
Titanfall – běhání po zdi

Zdroj: igdb.com

Během jednoho z pravidelných livestreamů „morning tea“ odpovídal komunitní koordinátor Respawnu Jason Garza na otázku týkající se tohoto tématu od jednoho z hráčů, který napsal: „naše komunita je v koncích a cítí se opuštěná“.

„Nejste opuštění,“ začal Garza. „Je to jen hra na honěnou“. Následně vysvětlil, že se mu nechtělo opakovat, že na problému tým pracuje, protože: „můžete to slyšet jen tolikrát, než se to stane zbytečné, rozhodně na tom tým pracuje. Teď je to zkrátka jiný typ hry díky těmto lidem, co dělají DDOS a podobné věci, nemůžeme naše tahy nijak ukazovat dopředu, nemůžeme říkat, co děláme. Můžu jen říct, že na tom pracujeme.“

Respawn má údajně pouze jednoho nebo dva lidi, kteří pracují na Titanfallu, zatímco ostatní pracují na Apex Legends, prozradil Garza. Je mi jasné, že komunita po této zprávě rozhodně nebude skákat radostí.

Titanfall – Apex

Zdroj: igdb.com

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn