Titanfall – logo

Na opravě Titanfallu pracují jeden nebo dva lidé

12. 7. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Díky vytrvalému hackerovi, který využil bezpečnostní chyby v serverech, je původní Titanfall již delší dobu nehratelný. Titanfall 2 byl také zasažen, i když ne tak vytrvale (alespoň má singleplayerovou kampaň, na kterou se můžete spolehnout). Dlouhodobý problém způsobil, že někteří fanoušci Titanfallu dokonce hackli novější hru Apex Legends od společnosti Respawn ve snaze upozornit na tuto záležitost.

Zdroj: igdb.com

Během jednoho z pravidelných livestreamů „morning tea“ odpovídal komunitní koordinátor Respawnu Jason Garza na otázku týkající se tohoto tématu od jednoho z hráčů, který napsal: „naše komunita je v koncích a cítí se opuštěná“.

„Nejste opuštění,“

začal Garza. „Je to jen hra na honěnou“. Následně vysvětlil, že se mu nechtělo opakovat, že na problému tým pracuje, protože: „můžete to slyšet jen tolikrát, než se to stane zbytečné, rozhodně na tom tým pracuje. Teď je to zkrátka jiný typ hry díky těmto lidem, co dělají DDOS a podobné věci, nemůžeme naše tahy nijak ukazovat dopředu, nemůžeme říkat, co děláme. Můžu jen říct, že na tom pracujeme.“Respawn má údajně pouze jednoho nebo dva lidi, kteří pracují na Titanfallu, zatímco ostatní pracují na Apex Legends, prozradil Garza. Je mi jasné, že komunita po této zprávě rozhodně nebude skákat radostí.

Zdroj: igdb.com

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.