Deep Sky Derelicts - úvod

Deep Sky Derelicts je teď zdarma na GOGu 

2. 4. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Hráči na PC mohou v současnosti získat titul Deep Sky Derelicts z roku 2017 zdarma v rámci programu GOG. Mnoho hráčů přehlíží GOG kvůli populárnějším obchodům, jako jsou Epic Games Store a Steam. U počítačových her ale není lepší místo, kde se dostat ke starším titulům, než na GOGu.

Deep Sky Derelicts se na oficiální stránce Steamu popisuje jako originální kombinace tahové strategie a RPG s taktickým karetním bojem a oblíbenými prvky roguelike. Existuje spousta skvělých RPG, do kterých se hráči mohou zaseknout, a je vzrušující slyšet, že hra využívá prvky z různých zdrojů k vytvoření něčeho svěžího a nového. I když to není pro každého, není na škodu si to vyzkoušet zdarma.

Hráči mají jen omezený čas na to, aby si Deep Sky Derelicts chytili na GOGu. Akce běží do konce jarního výprodeje GOGu, a to do 3. dubna. Recenze hry jsou na Steamu většinou pozitivní, takže určitě stojí za to, se na ni podívat. GOG během jarního výprodeje rozdával různé tituly, například hororovou hru Lorelai. Deep Sky Derelicts lze vyzvednout na GOGu zde.

Dokonce i pro hráče, kteří neplánují hrát Deep Sky Derelicts okamžitě, stále stojí za to, si ji přidat do své knihovny, dokud je zdarma – pro případ, že byste si ji chtěli zahrát v budoucnu. Chcete-li si hru zakoupit na Steamu, v současné době ji pořídíte za 19,99 $, takže je to pěkná úspora pouze za několik kliknutí tlačítkem.

Kromě Deep Sky Derelicts je v současné době spousta her s nabídkou zdarma. Marvel's Avengers nedávno zpřístupnilo téměř celý svůj trh zdarma, protože se vývojář připravuje na ukončení titulu. Ukazuje se, že když se podíváte na ta správná místa, hraní her nemusí být nutně drahým koníčkem.

Zdroj: gamerant.com

Petra Svobodová

Ke hraní se dostala jako malá, když s tatínkem hráli na TV konzoli Maria a tanky. Na střední začala hrát s nejlepší kamarádkou wowko a už u hraní zůstala. Nejoblíbenější herní sérií je Dragon Age (dohraná snad milionkrát). Převážně hraje hororovky a příběhové hry. Ráda si přečte dobrou knihu, sleduje horory a miluje kávu.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.