Deep Sky Derelicts je teď zdarma na GOGu 

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com

Hráči na PC mohou v současnosti získat titul Deep Sky Derelicts z roku 2017 zdarma v rámci programu GOG. Mnoho hráčů přehlíží GOG kvůli populárnějším obchodům, jako jsou Epic Games Store a Steam. U počítačových her ale není lepší místo, kde se dostat ke starším titulům, než na GOGu.

Deep Sky Derelicts je na oficiální stránce Steamu popsána jako originální kombinace tahové strategie a RPG s taktickým karetním bojem a oblíbenými prvky roguelike. Existuje spousta skvělých RPG, do kterých se hráči mohou zaseknout, a je vzrušující slyšet, že hra využívá prvky z různých zdrojů k vytvoření něčeho svěžího a nového. I když to nebude pro každého, není na škodu si to vyzkoušet zdarma.

Hráči mají jen omezený čas na to, aby si Deep Sky Derelicts chytili na GOGu. Akce běží do konce jarního výprodeje GOGu, a to do 3. dubna. Recenze hry jsou na Steamu většinou pozitivní, takže určitě stojí za to, se na ni podívat. GOG během jarního výprodeje rozdával různé tituly, například hororovou hru Lorelai. Deep Sky Derelicts lze vyzvednout na GOGu zde.

Dokonce i pro hráče, kteří neplánují hrát Deep Sky Derelicts okamžitě, stále stojí za to, si ji přidat do své knihovny, dokud je zdarma – pro případ, že byste si ji chtěli zahrát v budoucnu. Chcete-li si hru zakoupit na Steamu, v současné době ji pořídíte za 19,99 $, takže je to pěkná úspora pouze za několik kliknutí tlačítkem.

Kromě Deep Sky Derelicts je v současné době spousta her s nabídkou zdarma. Marvel’s Avengers nedávno zpřístupnilo téměř celý svůj trh zdarma, protože se vývojář připravuje na ukončení titulu. Ukazuje se, že když se podíváte na ta správná místa, hraní her nemusí být nutně drahým koníčkem.

Zdroj: gamerant.com

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn