Deponia Epic

Deponia a další dvě adventury zdarma na Epic Games Store

15. 4. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Týden opět utekl jako voda, a proto přišel čas na další obměnu nabídky od Epic Games. Tentokrát si pro nás tato společnost připravila trojici adventur, které si můžeme od dnešních 17:00 přidat do naší knihovny.

Deponia: The Complete Journey

První adventurou, kterou nám Epic Games nabízí, je Deponia: The Complete Journey od vývojářského studia Daedalic Entertainment. Hlavní hrdina jménem Rufus žije na planetě Deponia, kde se to harampádím jenom hemží. Hlavním a jediným úkolem mladého Rufuse je z odpadní planety utéct za každou cenu. Jeho plány na útěk mu však zkomplikuje neznámá cizinka Goal, do které se jednoho dne zamiluje.

Deponia: The Complete Journey bude na Epic Games Store dostupná do 22. dubna 2021.

Ken Follett's The Pillars of the Earth

Druhou adventurou od Daedalic Entertainment je Ken Follett's The Pillars of the Earth. Hra byla vytvořena podle knižní předlohy světového románu Kena Folletta Pilíře země. Příběh hry se odehrává ve 12. století. V čase chudoby začne malé městečko stavět katedrálu, aby svým obyvatelům zajistilo bohatství a bezpečí. Titul nabízí až 200 ručně malovaných pozadí a možnost hrát za tři postavy.

Stejně jako v případě hry Deponia bude Ken Follett's The Pillars of the Earth na Epic Games Store dostupný do 22. dubna 2021.

The First Tree

Posledním kouskem dostupným na Epic Games Store je průzkumná adventura z pohledu třetí osoby The First Tree od vývojáře Davida Wehlea. Ve hře se ujmete do role lišky, jež hledá svoji ztracenou rodinu, a odhalujete střípky z minulosti. Titul nabízí pohlcující atmosféru a nádherný soundtrack, který vytvořili známí umělci Josh Kramer, Lowercase Noises a Message to Bears.

Adventura The First Tree bude na Epic Games Store dostupná taktéž do 22. dubna 2021.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.