Diablo II: Resurrected se kvapem blíží

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Blizzard News
Není žádnou novinkou, že na 23. září letošního roku je oficiálně potvrzené datum vydání dlouho očekávaného comebacku hry Diablo II, tentokrát pod názvem Diablo II: Resurrected. Snad každému fanouškovi této divoké klikačky muselo poskočit srdce radostí. Aby nás Blizzard navnadil, ohlásil také oficiální data předběžného přístupu a následného otevřeného beta testování.
Předběžný přístup oficiálně začne 13. srpna v 19 hodin středoevropského času, pre-load bude možný už od 11. srpna, a to pro všechny hráče, kteří si hru již předobjednali. Následovat poté bude ještě otevřené beta testování, které bude přístupné od 20. do 23. srpna. Tady bude pre-load možný už od 17. srpna pro majitele konzolí a od 18. srpna pak pro majitele PC verze. Jediní, na koho se před vydáním hry pozornost Blizzardu neobrací, jsou majitelé platformy Switch. Ti si tak budou muset bohužel počkat až na oficiální vydání. Jinak se ale nezapomnělo jak na PC hráče, tak na majitele zařízení PS4, PS5, Xbox One a Xbox Series X/S.
Diablo II Resurrected - předběžná open beta

Zdroj: Blizzard News

Podívejme se na testování trošku blíž

Po oba dva uvedené testovací termíny bude přístupná i multiplayerová verze hry pro až osm hráčů. Dokonce bude možné vyzkoušet si i herní postup napříč platformami, tzv. cross-progression. Nakonec bude možné si rozehraný postup přenést i do plné verzi hry, a to na platformě, pro kterou má hráč hru předobjednanou.
Diablo II Resurrected - open beta

Zdroj: Blizzard News

Na hráče během testování bude čekat výběr z pěti hratelných postav. V plné verzi jich pak bude všech sedm tak, jak je známe z původní hry. Nyní si budete moci vyzkoušet hrát za barbara, čarodějku, paladina, amazonku a druida.
Pokud nepatříte mezi ty, kteří si hru předobjednali, nemusíte být nutně o průběh testování ochuzeni. Sice si hru přímo nezahrajete, ale můžete ji alespoň sledovat prostřednictvím Twitch livestreamu Diablo II: Resurrected nebo na YouTube Gaming.

Zdroj: Blizzard News

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn