Dinosaurus inspirovaný Jokerem se brzy objeví v Jurassic World Evolution 2

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com
Po uvedení filmu Jurský svět: Dominion do kin za necelých čtrnáct dní uvidíme, co se stane, když se mezi námi projdou dinosauři. Ve stejný den si budou moci majitelé Jurassic World Evolution 2 stáhnout nové rozšíření, které do jejich parků přidá některé dinosaury z filmu. Rozšíření Dominion Biosyn přidává giganotosaura, dreadnoughta, pyroraptora, quetzalcoatla, therizinosaura a dlouho očekávaného dimetrodona.
Chování giganotosaurů ve filmu Dominion je podle všeho založeno na Jokerovi z filmu Temný rytíř. Tento konkrétní bod inspirace prozradil režisér filmu Colin Trevorrow v rozhovoru pro časopis Empire. „Chtěl jsem něco, co by vypadalo jako Joker,“ řekl. „Chce se jen dívat, jak svět hoří.“ Jak moc se tato destruktivní vlastnost projeví v herní verzi bestie, na to si budeme muset počkat.
Příchod dinosaurů je pouze malou částí tohoto rozšíření, jehož součástí je i nová kampaň co kdyby, inspirovaná připravovaným filmem. Tato kampaň poskytuje hráčům příležitost přidávat do svých parků nové budovy a několik nových živočišných druhů, včetně opeřenců. Stávající dinosauři dostanou také nové kůže. Prostřednictvím několika různých postav se v novém příběhu objeví Claire Dearingová (hlas Bryce Dallas Howardové), doktor Alan Grant (hlas Sama Neilla), doktorka Ellie Sattlerová (hlas Laury Dernové) a Lewis Dodgson (hlas Campbella Scotta).
K dalším novinkám v nacházejícím rozšíření patří podzemní dopravní systém Hyper Loop, neviditelné ploty a nová vozidla a dekorace. Všechny tyto prvky lze použít v sandboxu. Frontier Developments považuje toto rozšíření za dosud největší a jeho vydání je naplánováno na 14. června.

Zdroj: gameinforme

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn