Jurassic World Evolution 2 – logo

Dinosaurus inspirovaný Jokerem se brzy objeví v Jurassic World Evolution 2

30. 5. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Po uvedení filmu Jurský svět: Dominion do kin za necelých čtrnáct dní uvidíme, co se stane, když se mezi námi projdou dinosauři. Ve stejný den si budou moci majitelé Jurassic World Evolution 2 stáhnout nové rozšíření, které do jejich parků přidá některé dinosaury z filmu. Rozšíření Dominion Biosyn přidává giganotosaura, dreadnoughta, pyroraptora, quetzalcoatla, therizinosaura a dlouho očekávaného dimetrodona.

Chování giganotosaurů ve filmu Dominion je podle všeho založeno na Jokerovi z filmu Temný rytíř. Tento konkrétní bod inspirace prozradil režisér filmu Colin Trevorrow v rozhovoru pro časopis Empire. „Chtěl jsem něco, co by vypadalo jako Joker,“ řekl. „Chce se jen dívat, jak svět hoří.“ Jak moc se tato destruktivní vlastnost projeví v herní verzi bestie, na to si budeme muset počkat.

Příchod dinosaurů je pouze malou částí tohoto rozšíření, jehož součástí je i nová kampaň co kdyby, inspirovaná připravovaným filmem. Tato kampaň poskytuje hráčům příležitost přidávat do svých parků nové budovy a několik nových živočišných druhů, včetně opeřenců. Stávající dinosauři dostanou také nové kůže. Prostřednictvím několika různých postav se v novém příběhu objeví Claire Dearingová (hlas Bryce Dallas Howardové), doktor Alan Grant (hlas Sama Neilla), doktorka Ellie Sattlerová (hlas Laury Dernové) a Lewis Dodgson (hlas Campbella Scotta).

K dalším novinkám v nacházejícím rozšíření patří podzemní dopravní systém Hyper Loop, neviditelné ploty a nová vozidla a dekorace. Všechny tyto prvky lze použít v sandboxu. Frontier Developments považuje toto rozšíření za dosud největší a jeho vydání je naplánováno na 14. června.

Zdroj: gameinforme

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.