Star Wars Knights of the Old Republic – logiaš

SWTOR 2 vyjde na Switchi letos v červnu

30. 5. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Star Wars: Knights of the Old Republic II - The Sith Lords vychází na Switch 8. června. Toto RPG bylo původně vydáno v roce 2004 pro Xbox a poté se dostalo i na PC. Za pouhých 15 $ si hru odteď budete moci zahrát na televizi nebo si ji vzít do práce či školy na Switchi. K dispozici bude nejen veškerý obsah z původní hry, ale nabídne rovněž vyšší rozlišení, lepší optimalizaci a po vydání navíc populární modifikaci The Sith Lords Restored Content ve formě DLC.

Sithští lordi se odehrávají v době, ve které je temná doba pro Republiku. Jako vyhnaný Jedi můžete buď přinést stabilitu řádu Jedi a pomoci Republice, nebo přijmout temnou stranu Síly a pomoci novému řádu převzít vládu. V tomto pokračování je smysluplně a zábavně využita možnost volby hráče, díky níž si můžete vytvořit úzké pouto se spoluhráči a zvolit si, jak budete ovládat Sílu.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.