Disco Elysium dostává větší písmo a změny v QOL

Share on facebook
Sdilet
Share on twitter
Sdílet
Share on linkedin
Sdílet
Zdroj: igdb.com

Hra Disco Elysium od vývojářského studia ZA/UM se řadí mezi velmi oblíbené a populární tituly. Na platformě Steam má hra uživatelské hodnocení krásných 94 %, což ji řadí do kategorie Velmi kladné. Jste zde detektivem, který má k dispozici jedinečný systém dovedností, a máte před sebou celé město, kterým si můžete razit cestu. 

Vyslýchejte nezapomenutelné postavy, rozlouskněte vraždy nebo berte úplatky. 

ZA/UM vydalo novou aktualizaci Disco Elysium, která přidává do hry několik důležitých funkcí. Samotná aktualizace není nijak rozsáhlá, ale přináší mimo jiné větší velikost písma a čitelnější uživatelské rozhraní. To jistě mnoho hráčů ocení.

Disco Elysium screen

Zdroj: igdb.com

Co obsahuje nová aktualizace Disco Elysium?

Nová aktualizace přichází poté, co společnost ZA/UM na začátku tohoto roku vydala rozšířenou verzi hry Disco Elysium: The Final Cut. V poznámkách k nejnovějšímu patchi Disco Elysium je pouze několik položek. Aktualizace s poměrně chytlavým názvem „e6fdd6fa“ sice není nijak velká, ale hrdě hlásá, že přidává „VĚTŠÍ VELIKOSTI FONTŮ“. To by mělo pomoci většině hráčů, pokud měli problém přečíst písmo hry Disco Elysium, které je poněkud kostrbaté. Všimněte si také, že ZA/UM poněkud vyčistilo uživatelské rozhraní hry; aktualizace přináší i „větší a čistší prvky uživatelského rozhraní“, takže můžete jasněji vidět špatná rozhodnutí, která se chystáte udělat.

V nejnovější aktualizaci Disco Elysium je také několik dalších drobných doplňků, které by měly zážitek z hraní trochu pročistit. Společnost ZA/UM uvádí, že implementovala spoustu drobných vizuálních oprav pro „plynulejší a soudržnější vizuální zážitek“. Bylo přidáno několik oprav závěrečných titulků a hra nyní podporuje čip Apple M1, takže ji můžete hrát na zařízeních s tímto hardwarem. Kromě toho je nyní velikost instalace hry díky optimalizacím „výrazně menší“, což je dobrá zpráva pro všechny hráče, kterým na úložném disku nezbývá mnoho místa.

Hru můžete sledovat zde, nyní s 45% slevou, která probíhá do 18. 10.

Zdroj: techraptor.net

Share on facebook
Sdilet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Share on linkedin
Sdílet na LinkedIn