Czech & Slovak Games Week – 2023

Dnes startuje další Czech & Slovak Games Week

13. 11. 2023
Zdroj náhledu: GDACZ

Rok se s rokem opět sešel, abychom oslavili státní svátek 17. listopadu, tedy Den boje za svobodu a demokracii. K této příležitosti se i letos koná Czech & Slovak Games Week, což je akce spojená s oslavou českých a slovenských vývojářů ve videoherním průmyslu. Na různých digitálních distribučních platformách, jako je například Steam, GOG, AppStore a další, vás čekají demoverze a slevy na vybrané videohry. Už dnes večer, 13. listopadu, se hráčům z celého světa otevírají brány k objevování, jak skvělé projekty vznikají v samém srdci Evropy. Akce bude probíhat celý týden až do 20. listopadu 2023.

Zahájení Czech & Slovak Games Week bude i letos doprovázet živý stream od dnešních 19.30, během něhož nebude chybět více než dvacet vzrušujících novinek a odhalení. Trailery, rozhovory, informace ze zákulisí i představení nových projektů – nalaďte si Czech & Slovak Direct Showcase 2023. Můžete se těšit na zbrusu nové záběry ze hry BZZZT, připravovaného Last Train Home, Forgotten but Unbroken, na nedávno odhalený titul Gray Zone Warfare nebo debut Warped Times. Na webových stránkách organizátorů se můžete předběžně podívat, kterých konkrétních titulů se akce bude týkat.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.