Dead Island 2

Dead Island 2 se představil ve 14 minutách

4. 3. 2023
Zdroj náhledu: IGDB.com

Konečně je venku pořádný gameplay trailer na hru Dead Island 2. Co v něm uvidíme? Představte si oblíbené sousedství pro bohatší v Los Angeles, Bel Air. Vypukla zombie apokalypsa a hrdinka Dani najednou musí bojovat o svůj život, a to se zombíky, kteří ale mají schopnosti. Naštěstí Dani není amatérka a je vcelku hbitá, takže se s nimi rozhodne vypořádat.

V traileru, který vidíte níže, má Dani za úkol se dostat do hotelu Halperin. Můžete si také poprvé všimnout dovednostních karet na schopnosti a technologii známé jako Flash, jež umožňuje dělat ze zombíků piňaty. Dle zásahu se tak objevuje realistické poškození. To bude ale ovlivňovat síla, vzdálenost nebo úhel úderu, včetně tedy samotných protivníků. Velmi ambiciózní model. Ve hře je také celá řada nových zbraní, tak se můžeme pomalu těšit, jak bude vypadat. Termín vydání je už 28. dubna letošního roku, a to dokonce i v české lokalizaci.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.