Electronic Arts začíná pomalu lákat na hru F1 23

Sdílet
Sdílet
Sdílet

Kolotoč Formule 1 se po zimní přestávce opět rozjíždí a již tento víkend se můžeme těšit na Velkou cenu Bahrajnu. Spolu s novou sezónou se pomalu začínají objevovat i první náznaky o nových virtuálních formulích od Codemasters a EA. Nová hra série by měla opět mít zkrácený název, který se více hodí k ostatním sportovním sériím EA Sports. Přivítejte F1 23, který se nyní objevil na Steamu.

Prozatím se nicméně jedná o pouhé lákadlo k oznámení, které pravděpodobně přijde co nevidět. Nejsou tedy zatím k dispozici žádné detaily, a ani náznaky, jež by napověděly, co v novém F1 23 čekat. Loňský díl F1 22 byl odhalen v dubnu minulého roku, s následným vydáním v červenci. Velmi pravděpodobně by oficiální oznámení mohlo přijít v podobnou dobu, ale je možné, že tentokrát oznámení a možná i vydání proběhne o něco dříve.

Codemasters nicméně uvádí, že F1 23 bude představovat úplně nový začátek, což by mohlo naznačovat, že se v sérii dočkáme nějakých radikálnějších změn. Velmi pravděpodobně se taktéž vrátí příběhový režim Break Point z ročníku F1 2021. Prozatím si nadcházející díl můžete přidat do svého seznamu přání.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn