Chystá se trailer na GTA 6?

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com
Naděje na GTA 6 jsou možná na obzoru. O dlouho očekávaném pokračování hry Grand Theft Auto VI se spekuluje již mnoho let a zdá se, že předpovědi nikdy nepoleví. Téměř všechny informace, které mají fanoušci k dispozici, však pocházejí z úniků. Vývojářské studio Rockstar Games ani jeho mateřská společnost Take-Two Interactive zatím neposkytly téměř žádné informace, proto je pro hráče těžké zjistit, čemu věřit.
Jen za poslední měsíc nebo dva se objevila řada zpráv o únicích, ale jen málo z nich, pokud vůbec nějaké, bylo potvrzeno spolehlivými zdroji. Patří mezi ně informace od zasvěceného člověka, který tvrdí, že v remasteru trilogie GTA se skrývá obraz GTA 6. Jeden francouzský novinář v dubnu také prohlásil, že nový engine, jež Rockstar použil, je mimořádně působivý a „předběhl svou dobu“. Rockstar však mlčí a nadále pracuje na Grand Theft Auto V a GTA Online, včetně nejnovějších portů pro současnou generaci konzolí. Fanoušci se proto ptají, kdy se konečně dozvědí informace o dalším dílu série.

Pokud lze věřit novému zdroji, oficiální informace by se mohly objevit v podobě traileru již velmi brzy. Nedávno server Game Rant informoval, že El NitrO 56 na twitteru uvedl, že se brzy objeví trailer na hru Grand Theft Auto 6. Tato zpráva pochází ze sekce komentářů, které napsal KRYPTO9095, a zní „GTA 6 se blíží“. Server Game Rant poukazuje na to, že KRYPTO9095 je sledován oficiálním účtem společnosti Rockstar na twitteru, což jeho tvrzení potenciálně dodává na důvěryhodnosti.

Zdroj: screenrant

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn