Destiny 2 – Zaklínač crossover

Do Destiny 2 zamířily zaklínačské skiny

30. 11. 2023
Zdroj náhledu: Bungie

Další zajímavý crossover právě přistál do hry Destiny 2, v níž nedávno začala akce Season of the Wish. V rámci té se studio Bungie obrátilo na CD Projekt Red a jeho talentované umělce, aby společnými silami hráčům přinesli hromadu kosmetických doplňků vycházejících z podstaty franšízy Zaklínače. Sady brnění, zbraní a další předměty jsou inspirované Geraltovou výzbrojí ze hry Zaklínač 3: Divoký hon. Společně s detaily, jako jsou mimo jiné dva meče i zaklínačský medailon, zůstávají skiny věrné své předloze, přičemž dokonale kopírují siluetu každé herní třídy v Destiny 2. Asymetrické rýhy na helmách navíc evokují obraz Geraltovy zjizvené tváře a dodávají pocit, že jste právě vyvázli z těžkého střetu.

„Cílem bylo našim hráčům umožnit, aby se v Destiny 2 cítili jako opravdoví zaklínači,“ řekl vedoucí umění Destiny 2, Josh Deeb. „Použití návrhů brnění inspirovaných zaklínačskými školami (medvěd, vlk a zmije) nám umožnilo vytvořit siluety, které okamžitě oživí tuto fantazii, doplněnou ocelovými a stříbrnými meči.“

„CDPR byli vynikající kreativní partneři pro tuto spolupráci,“ pokračuje. „Přišli ke stolu připraveni s nápady, které začaly v jádru Destiny 2, a autenticky je zabudovali do tohoto světa s ikonickými vizuály Zaklínače.“

Přestože jsou meče na zádech pouhým doplňkem, jež nelze reálně využít v boji, díky tomuto drobnému detailu přispívají k všudypřítomné atmosféře Zaklínače. Hunter vyrazí do boje v sadě White Wolf inspirované Geraltovým brnění Wolven s kapucí a pláštěm. Warlock se stylově vrhne na nepřátele v sadě Hexer, která kopíruje brnění Ursine s kožešinovým lemováním. Skin pro Titana je pojmenován podle pevnosti, jež zaklínačům slouží jako cvičiště i útočiště. Sadě Kaer Morhen se stalo vzorem brnění Viper School. Kromě trojice těchto kosmetických doplňků do hry přibyly hned tři další předměty a opravdová lahůdka, animace s názvem Tub Time. Fanoušci lačnící po takto bohaté nadílce však budou muset sáhnout hlouběji do kapsy. Zaklínač přece zadarmo nepracuje.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.