Euro Truck Simulator 2 - značka Tirsan

Do Euro Truck Simulator 2 zamíří přívěsy značky TIRSAN

26. 5. 2023
Zdroj náhledu: SCS Software

Česká kamionová hra Euro Truck Simulator 2 se po delší době dočká dalších licencovaných přívěsů. Po licenci předních výrobců, jako je Krone, Schwarzmüller nebo Feldbinder, se dočkáme i přívěsů značky TIRSAN.

Zdroj: SCS Software

Implementace značky je ve fázi vývoje a kromě několika obrázků toho vývojáři ze studia SCS Software příliš neprozradili. Společnost TIRSAN nicméně má ve svém portfoliu širokou škálu přívěsů vhodných pro různá odvětví. Byla založena v roce 1977 a její hlavní sídlo se nachází v Turecku.

Nové rozšíření do hry Euro Truck Simulator 2 půjde zřejmě stejnou cestou jako ostatní DLC s přívěsy a pravděpodobné se bude jednat o placený dodatek. Více informací o nadcházejícím obsahu najdete zde.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.