Do nového PS Plus možná přijde Ridge Racer 2 a Oddworld: Abe’s Oddysee

Sdílet
Sdílet
Sdílet

Přepracovaná služba PS Plus, která byla před dvěma měsíci představena, slibovala kromě razantních změn a vylepšení v samotném předplatném také návrat některých starých klasik z dob Playstation 1 a PSP. Tyto retro kousky budou určeny především pro majitele nejvyššího tarifu PS Plus Premium (Deluxe). V posledních hodinách se na internetu objevil únik, podle kterého se aktuální seznam rozšíří o další dva zajímavé kousky.

PS Plus - Oddworld Abes Oddysee

Zdroj: Playstation

Těmi by podle všeho měly být Ridge Racer 2 z Playstation Portable (PSP) a Oddworld: Abe’s Oddysee z původní konzole Playstation (PS1). Za tímto únikem zřejmě stojí samotný Playstation, který tyto dvě hry zveřejnil v malajském Playstation Storu. Jestli omylem, prozatím nevíme, každopádně Oddworld: Abe’s Oddysee je možné ve zmíněném obchodě zakoupit za 20,00 RM (malajsijských ringgitů), tudíž je vysoce pravděpodobně, že alespoň v případě této hry je únik správný. 

Co se Ridge Racer 2 týče, tam je situace o něco složitější, nicméně na správnost tohoto úniku ukazuje několik obrázků, které hráči našli v databázi Playstationu. Proto prosím berte tento článek s velkou rezervou, jelikož tyto informace prozatím nebyly samotným Playstationem oficiálně potvrzeny.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn