Returnal – hrobka

Do PC verze hry Returnal dorazila další aktualizace

20. 2. 2023
Zdroj náhledu: Sony

Další aktualizace ve hře Returnal opravuje některé ze zásadních chyb, jako je problém se zastavováním hudby či některými širokoúhlými monitory.

Konečně jsme se dočkali, akční rogue-lite střílečka Returnal po téměř dvou letech opustila exkluzivitu Playstation 5 a dorazila také na platformu PC. Ačkoliv byl start hry poměrně úspěšný, nevyhnul se Returnal i několika technickým nedostatkům. O některých z nich si více povíme v recenzi, kterou na našem webu uvidíte již za pár dní. Přesto vývojáři ze studia Housemarque, Climax Studios neusnuli na vavřínech a do hry vydávají krátce po vydání další patch. Ten je pomocí platformy Steam a Epic Games Store postupně distribuován už od 18. února a opravuje například problémy se zastavováním hudby nebo některé chyby v nastavení širokoúhlých monitorů.

Celý seznam oprav zahrnuje:

- opravu problému se zastavením hudby při vstupu do Biomu

- opravu některých problémů s nastavením ultraširokého monitoru

- opravu nesprávné detekce rozlišení monitoru

- opravu trávy při nastavení nejvyšších detailů

- vyřešení problému, který způsoboval problémy při přihlášení do PSN

- přesnější výsledky srovnávacích testů

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.