Super Monkey Ball – Kiryu

Do Super Monkey Ball se přidává Kiryu Kazama

20. 8. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Oblíbený a legendární „Drak z Dojimy“ odešel do důchodu před pěti lety. Určitě nás všechny zajímalo, co Kiryu Kazama vlastně dělá. Jestli si konečně založil vlastní rodinu, nebo se vrátil k taxikaření. Samozřejmě víme, že se v sedmém díle objevil jako bodyguard, ale to je tak všechno. Zřejmě už ho nebavilo věčně se prát, a tak se rozhodl, že si půjde zaběhat se svým míčem. Kiryu bude totiž hratelnou postavou ve hře Super Monkey Ball Banana Mania.

Toto bizarní spojení dává smysl, protože jak Yakuza, tak Super Monkey Ball vytvořil Toshihiro Nagoshi. Kiryu se připojuje k již tak nabitému seznamu hostujících postav. Již dříve bylo oznámeno, že hratelnými postavami budou Sonic a Tails a Beat z Jet Set Radio. Všechny budou také zdarma a odemykatelné během běžného hraní.

Super Monkey Ball Banana Mania vyjde ve službě Steam 5. října.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.