Life is Strange – Max s Chloe, vloupačka

Don't Nod Entertainment teasuje novou hru

31. 1. 2023
Zdroj náhledu: Don't Nod Entertainment

Studio Don't Nod Entertainment a jeho světoznámé projekty určitě zná každý, kdo alespoň letmo zaslechl o jedněch z těch nejemociálnějších příběhových adventur, jaké jsme měli tu možnost si zahrát. Tvůrci Life is Strange, The Awesome Adventures of Captain Spirit, Tell Me Why či temného RPG Vampyr fanoušky lákají na svůj další počin. Studio Don't Nod Entertainment na svém twitterovém účtu zveřejnilo první letmý pohled na prostředí chystané videohry, které má zejména v hráčích vyrůstajících v devadesátých letech vyvolat příval nostalgie… stará konzole, kazety pod masivním televizorem, VHS přehrávač, hromada kabelů… kdo jste už jako malý capart strávil své mladické dny hraním na prvním PlayStationu, konzoli Super Nintendo či Sega Genesis, určitě máte podobnou scénu vštípenou hluboko v paměti. Právě na tyto hráče zřejmě bude chystaný titul cílit, ale určitě se pokusí oslovit i novou krev, protože na vizuálu můžeme spatřit výraznou inspiraci právě Life is Strange.

Don't Nod Entertainment nevyvinulo vlastní hru od roku 2020. Twin Mirror se přece jen setkal s rozporuplným hodnocením a tento teaser může poukazovat na to, že se studio snaží vrátit zpět „ke kořenům“, díky nimž fanoušci po celém světě tolik milují jejich narativní dobrodružství. Tweet byl zároveň využit i jako nabídka pracovních pozic pro studio v Montrealu, ale kromě toho o chystaném projektu nemáme žádné další informace. Ke konci jara nás čekají velké herní veletrhy jako Future Games Show či E3. Možná právě během nich se dozvíme víc.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.