Dota 2 - Muerta

Dota 2 – Muerta strašidelná pistolnice je zde 

8. 3. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Nová hrdinka Doty 2 Muerta (jež byla oznámena loni v říjnu) konečně dorazila do hry a stala se součástí poslední aktualizace s názvem Dead Reckoning. Společnost Valve toho o Muertě při oznámení postavy mnoho neprozradila. Ukázalo se však, že je to pistolnice s velice působivým talentem.

Muerta má čtyři schopnosti:Dead Shot: Muerta vystřelí na nepřátelskou jednotku či strom. Když kulka zasáhne, poškodí nebo na krátko zpomalí a odrazí se pak do směru svého cíle. Poškodí všechny jednotky, kterými projde, a zastaví se, až když zasáhne hrdinu.

The Calling: Vyvolá skupinu revenantů, kteří pomalu obchází zasažené místo. Nepřátelé v oblasti se zpomalí a sníží se jim rychlost útoku. Revenanti udělují poškození a umlčují své nepřátele, když jimi projdou.

Gunslinger: Útok Muerty má šanci na vypálení druhé rány na jiný cíl, přičemž druhý výstřel upřednostňuje zásah hrdiny před jednotkou.Pierce the Veil: Muerta se přemění a stane se tak imunní vůči fyzickému poškození. Veškeré poškození, které při útoku udělí, se počítá jako magické. Muerta dostane také bonus k poškození a pohybu.

Aktualizace Dead Reckoning obsahuje kromě nové hrdinky také minihru The Quick and the Dead, jež nabízí hráčům body za zabití a asistence proti přiděleným cílům během zápasu. Nechybí tu rovněž ani truhla Dead Reckoning, pokročilé statistiky bitvy, nové možnosti přizpůsobení quickcastingu a vylepšení seznamu přátel.

Přes to vše jsou někteří hráči Doty 2 nespokojení s vydanou aktualizací. Společnost Valve chápe nespokojenost hráčů a v příspěvku na svém blogu se vyjádřila k nové aktualizaci s tím, že na cestě je již další velká aktualizace pro hru. „Nějakou dobu jsme pracovali na patchi hry a doufali jsme, že to stihneme dodělat včas pro tuto aktualizaci“ (Patch 7.32e – Dead Reckoning Update). Bohužel se tak nestalo, a tak si na Patch 7.33 budou muset hráči počkat až do dubna.

Zdroj: pcgamer.com

Petra Svobodová

Ke hraní se dostala jako malá, když s tatínkem hráli na TV konzoli Maria a tanky. Na střední začala hrát s nejlepší kamarádkou wowko a už u hraní zůstala. Nejoblíbenější herní sérií je Dragon Age (dohraná snad milionkrát). Převážně hraje hororovky a příběhové hry. Ráda si přečte dobrou knihu, sleduje horory a miluje kávu.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.