Dota 2 – nová strašidelná pistolnice je zde 

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com
Nová hrdinka Doty 2 Muerta (jež byla oznámena loni v říjnu) konečně dorazila do hry a stala se součástí poslední aktualizace s názvem Dead Reckoning. Společnost Valve toho o Muertě při oznámení postavy mnoho neprozradila. Ukázalo se však, že je to pistolnice s velice působivým talentem.
Muerta má čtyři schopnosti:
Dead Shot: Muerta vystřelí na nepřátelskou jednotku či strom. Když kulka zasáhne, poškodí nebo na krátko zpomalí a odrazí se pak do směru svého cíle. Poškodí všechny jednotky, kterými projde, a zastaví se, až když zasáhne hrdinu.
The Calling: Vyvolá skupinu revenantů, kteří pomalu obchází zasažené místo. Nepřátelé v oblasti jsou zpomaleni a sníží se jim rychlost útoku. Revenanti udělují poškození a umlčují své nepřátele, když jimi projdou.
Gunslinger: Útok Muerty má šanci na vypálení druhé rány na jiný cíl, přičemž druhý výstřel upřednostňuje zásah hrdiny před jednotkou.
Pierce the Veil: Muerta se přemění a stane se tak imunní vůči fyzickému poškození. Veškeré poškození, které při útoku udělí, je počítáno jako magické. Muerta dostane také bonus k poškození a pohybu.
Aktualizace Dead Reckoning obsahuje kromě nové hrdinky také minihru The Quick and the Dead, jež nabízí hráčům body za zabití a asistence proti přiděleným cílům během zápasu. Nechybí tu rovněž ani truhla Dead Reckoning, pokročilé statistiky bitvy, nové možnosti přizpůsobení quickcastingu a vylepšení seznamu přátel.
Přes to vše jsou někteří hráči Doty 2 nespokojení s vydanou aktualizací. Společnost Valve chápe nespokojenost hráčů a v příspěvku na svém blogu se vyjádřila k nové aktualizaci s tím, že na cestě je již další velká aktualizace pro hru. „Nějakou dobu jsme pracovali na patchi hry a doufali jsme, že to stihneme dodělat včas pro tuto aktualizaci“ (Patch 7.32e – Dead Reckoning Update). Bohužel se tak nestalo, a tak si na Patch 7.33 budou muset hráči počkat až do dubna.

Zdroj: pcgamer.com

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn