Dragon Age 4 je očekáván do konce roku 2023

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com
Společnost BioWare v nepravidelných intervalech zveřejňuje informace o dosud nepojmenované čtvrté hře Dragon Age, to však neznamená, že se letos dočkáme data vydání. Několik důvěryhodných zasvěcenců uvedlo, že nový Dragon Age nevyjde v roce 2022, ale až koncem roku 2023.
„Zdroj obeznámený s plány EA uvedl, že Dragon Age 4 nemá šanci vyjít na trh v roce 2022,“ napsal na Twitteru nezávislý spisovatel Tom Henderson (Henderson je znám díky únikům informací o Battlefieldu a naposledy odhalil hru Star Wars od Quantic Dream, a to několik měsíců před jejím oficiálním oznámením).

Hendersonovu zprávu potvrdil novinář Jeff Grubb, který zopakoval svou dřívější zprávu o plánech na vydání Dragon Age 4 v roce 2023, přičemž by hra měla vyjít minimálně do konce roku. „Nejbližší možné datum vydání Dragon Age 4 je léto 2023, ale i to je spíše nejasná naděje než reálný cíl.“ Grubb tvrdí, že k žádnému zpoždění hry nedošlo, společnost EA měla již dlouho vědět, že BioWare novou hru na rok 2022 nepřipravuje.

Dále Henderson uvedl, že kromě novinek o Dragon Age 4 očekává EA na podzim vydání nového Need for Speed od Criterionu a že hra Jedi: Fallen Order bude pravděpodobně představena 4. května, než vyjde ve 4. čtvrtletí 2022. EA má také zvažovat různé možnosti, včetně free-to-play, v reakci na špatné výsledky Battlefieldu 2042.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn