Bioware – dragon age

Dragon Age 4 by mohl vyjít v roce 2023

26. 7. 2021
Zdroj náhledu: Bioware

Mediální prezentace EA Play skončila a vydavatel fanouškům představil chystané hry ze sérií Grid, Battlefield a Dead Space. Pro některé byla prezentace velmi uspokojivá, pro jiné spíše zklamáním. Potvrzení remaku Dead Space je sice skvělou zprávou, ale nebylo by ještě lepší, kdybychom se dozvěděli také o Dragon Age 4 nebo novém Mass Effectu? Přece jen jsou to pro některé hráče kultovní záležitosti. 

EA již dříve uvedla, že Dragon Age 4 se na EA Play Live neobjeví, a prohlásila, že BioWare na této hře usilovně pracuje, stejně jako na dalším Mass Effectu a Star Wars: The Old Republic. Podle zahraničních kolegů z GamesBeatu je za rozhodnutím vynechat hru z nedávné prezentace EA snaha umožnit vydavateli zaujmout pozici pro svou prezentaci v příštím roce. 

Zdroj: Bioware

Toto tvrzení potvrzuje tweet Jeffa Grubba: „Podle zdrojů bychom se Dragon Age 4 měli dočkat v roce 2023. Pravděpodobně o něm začneme více slyšet v roce 2022.“ 

A co můžeme očekávat od hry samotné? Naštěstí se nemusíte obávat, že by se EA snažilo do Dragon Age 4 implementovat model živé služby. Díky problému zvanému Anthem dali od těchto služeb ruce pryč, aspoň co se této hry týče. BioWare buduje další Dragon Age jako příběhové dobrodružství pro jednoho hráče, stejně jako předchozí díly série. 

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.