Pokemon Go - Cover

Dva policisté byli vyhozeni kvůli ignorování hlášení – místo toho hráli Pokémon Go

11. 1. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Nedávný rozsudek ukázal, že dva policisté z Los Angeles byli vyhozeni. Důvodem bylo ignorování hlášení o loupeži kvůli hře Pokémon Go (Niantic). Začátkem tohoto týdne rozhodla kalifornská tříčlenná komise o propuštění dvou policistů, kteří se odvolali u soudu, že jejich propuštění bylo neoprávněné. Při rozsudku byla využita nahrávka z auta. Vyšetřování ukázalo, že strážníci ignorovali výzvu asistence při zásahu u loupeže – místo toho si šli raději chytit Snorlaxe.

Již několikrát se stalo, že díky hře Pokémon Go byly spáchány trestné činy nebo se stalo pár ošklivých nehod. Jako například mladá dívka, která místo pokémona našla lidské pozůstatky, nebo také trenéři, kteří vstoupili kvůli pokémonům na cizí pozemek a málem je to stálo život. Proto při hraní dbejte na vlastní bezpečnost a nezapomeňte se na přechodu rozhlédnout.

Anežka Ebrová

Anežka je hráčka již od dětských let. Její vášeň propukla již na základní škole díky školním počítačům, kde ztrácela pojem o časoprostoru. Mezi její první herní lásky patří série Half-Life. No a jak se říká, stará láska nerezaví. Hry od Valve prostě zbožňuje stejně jako střílečky a skákačky. Mezi její další koníčky patří hlavně sport, cestování, knihy a deskovky. Avšak její láskou zůstávají vždy hry, stejně jako pivo - tanková Plzeň 12° středně vychlazená.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.