Dying Light intro page

Dying Light dostane next-gen patch

17. 10. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Vývojářské studio Techland, které stojí za velmi populární hrou Dying Light, která má na Steamu 95% hodnocení a spadá tedy do kategorie Extrémně kladných her,  prozradilo, že se připravuje patch hry pro novou generaci konzolí.

Do vydání Dying Light 2, hry, která některé hráče frustrovala kvůli nedostatečné komunikaci ze strany vývojářů, zbývají zhruba čtyři měsíce. Techland se od té doby snažil lépe komunikovat se svými fanoušky, a to není jediný dobrý krok, který v poslední době udělal – nedávno oznámil, že se pracuje na next-gen patchi pro Dying Light.

Zdroj: igdb.com

Aktualizace hry Dying Light pro novou generaci konzolí podtrhuje závazek společnosti Techland ke starším hrám

Next-gen patch bude pro fanoušky první hry jistě vítaným překvapením. Koneckonců ti šťastlivci, kterým se podařilo získat PS5 nebo Xbox řady X|S, jistě budou chtít svůj nový nablýskaný hardware využít naplno. „V současné době pracujeme na next-gen patchi pro Dying Light 1 - více informací se dozvíte v budoucnu, stojí v tweetu z oficiálního účtu série (via PlayStation Lifestyle).

To, že Techland přináší téměř sedm let starou hru na next-gen, ukazuje, jak moc se snaží zajistit svým hrám dlouhou životnost. Není to také jediná skvělá věc, kterou pro hru udělali, včera byl spuštěn patch s hromadou zbrusu nového obsahu pro Dying Light: Hellraid, který přidal novou zbraň, nové lektvary a nové výzvy pro hráče.

Jediná klíčová věc, která zatím zůstává otázkou, je, kdy bude tento patch skutečně spuštěn.

Hru můžete sledovat zde

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.