Dying Light – logo první díl

Dying Light Enhanced Edition a shapez zdarma na Epic Games Store

6. 4. 2023
Zdroj náhledu: Techland

Jako každý týden, i dnes nám obchod Epic Games Store přináší zajímavé hry zdarma v rámci čtvrtečního rozdávání. Po dobu následujících sedmi dní si do našich knihoven můžeme přidat úspěšnou zombie akci Dying Light Enhanced Edition a logickou hru shapez.

Dying Light Enhanced Edition

Velmi příjemným překvapením dnešní rozdávačky je bezpochyby úspěšný a oceňovaný akční zombie titul Dying Light, který na Epic Games Store dostanete rovnou v kompletní Enhanced Edition. Tato edice obsahuje základní hru, masivní rozšíření The Following a další DLC, které je součástí Season Passu. Dying Light vyšel již před více než osmi lety, následně na něj navázalo pokračování Dying Light 2 Stay Human

Dying Light Enhanced Edition bude na Epic Games Store k dispozici do 13. dubna 2023.

shapez

Kromě Dying Light Enhanced Edition nám společnost Epic Games nabízí také logickou hru shapez, v níž stavíte továrny na automatickou výrobu geometrických tvarů. Čím dále se ve hře dostáváte, tím složitější tvary vyrábíte. Kromě samotné výroby je vaším úkolem i neustálé rozšiřování po nekonečné mapě.

Shapez bude na Epic Games Store rovněž dostupný do 13. dubna 2023.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.