Dying Light Enhanced Edition a shapez zdarma na Epic Games Store

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Techland

Jako každý týden, i dnes nám obchod Epic Games Store přináší zajímavé hry zdarma v rámci čtvrtečního rozdávání. Po dobu následujících sedmi dní si do našich knihoven můžeme přidat úspěšnou zombie akci Dying Light Enhanced Edition a logickou hru shapez.

Dying Light Enhanced Edition

Velmi příjemným překvapením dnešní rozdávačky je bezpochyby úspěšný a oceňovaný akční zombie titul Dying Light, který na Epic Games Store dostanete rovnou v kompletní Enhanced Edition. Tato edice obsahuje základní hru, masivní rozšíření The Following a další DLC, které je součástí Season Passu. Dying Light vyšel již před více než osmi lety, následně na něj navázalo pokračování Dying Light 2 Stay Human. Naši recenzi na druhý díl si můžete přečíst zde.

Dying Light Enhanced Edition bude na Epic Games Store k dispozici do 13. dubna 2023.

shapez

Kromě Dying Light Enhanced Edition nám společnost Epic Games nabízí také logickou hru shapez, v níž stavíte továrny na automatickou výrobu geometrických tvarů. Čím dále se ve hře dostáváte, tím složitější tvary vyrábíte. Kromě samotné výroby je vaším úkolem i neustálé rozšiřování po nekonečné mapě.

Shapez bude na Epic Games Store rovněž dostupný do 13. dubna 2023.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn