Mirror's Edge – úvodka

EA bude vypínat servery dalších čtyř her

18. 10. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Společnost Electronic Arts oznámila ukončení online služeb pro další čtyři hry. Začátkem následujícího kalendářního roku 2023 se vypínají servery pro tituly Mirror's Edge, NBA Jam On Fire Edition, Gatling Gears a Shank 2. Do kalendáře si zapište datum 19. ledna 2023, protože od tohoto dne už ve výše zmíněných titulech nebudou dostupné určité funkce. Zbystřit by především měli lovci úspěchů, protože například u NBA Jam On Fire Edition po vypnutí online serverů již nebude možné získat dva konkrétní achievementy. V případě Mirror's Edge sice hráči neztratí přístup k online režimům, ale nebudou moct nahlédnout do online žebříčků. Naštěstí by se vypnutí serverů hráčů nemělo dotknout až v takové míře, že by tituly byly zcela nehratelné, ale kdo ví, co si pro nás EA chystá.

Další čtyři hry z éry PlayStation 3 a Xbox 360 se tak připojují na seznam plánovaných odstávek serverů. Důvod je přitom velice prostý, většina dnešních hráčů již dávno přešla na moderní platformy. Je tedy dost pravděpodobné, že do budoucna může tento osud postihnout i další podobné tituly. 20. října 2022 končí online služby Army of Two: The 40th Day a Army of Two: The Devil's Cartel. 9. listopadu 2022 jsou to Command & Conquer: Red Alert 3, Command & Conquer 3: Tiberium Wars a Command & Conquer 3: Kane's Wrath a Mercenaries 2: World in Flames. 30. listopadu končí online služby pro Onrush.

EA se alespoň na druhou stranu snaží hráčům vykompenzovat tuto „bolístku“ a od dnešního dne 18. října 2022 se The Sims 4 oficiálně stává free-to-play záležitostí. A to se vyplatí!

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.