Elden Ring získává dva artbooky

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com

Elden Ring, jeden z největších hitů společnosti From Software, získal díky působivému vizuálnímu zpracování obrovské uznání kritiků a chválu herní komunity. Své kralování završil na předávání cen The Game Awards, kde byl vyhlášen hrou roku. Pokud stále pochybujete o tom, proč Elden Ring vyhrál, můžete si přečíst recenzi kolegy.

Jak jsem již zmínil, Elden Ring má opravdu skvělou grafickou podobu, a proto není divu, že fanoušci, a zejména sběratelé, očekávali k titulu knihu, která by jejich zážitek ještě umocnila. Nemluvím o ničem jiném než o artbooku. Bohužel mnoho lidí bylo zklamáno, protože kniha v pevné vazbě nebyla součástí žádné z edic, jejichž vydání se uskutečnilo v únoru loňského roku. Společnost FromSoftware ovšem slíbila, že jednoho dne bude kniha vydána, a zřejmě se tak i stalo.

Společnost FromSoftware konečně zahájila příjem předobjednávek na oba artbooky, jejichž vydání se plánuje na 25. července. První díl duologie se zaměřuje na úvodní video, otevřený svět, dungeony, několik NPC a sady brnění na celkem čtyři sta třiceti dvou stranách. Druhý díl je o něco kratší a obsahuje pouze tři sta osmdesát čtyři stran, které se zaměřují především na nepřátele, zbraně a některé z nejužitečnějších předmětů Elden Ringu. Každá kniha stojí 59,99 $ (necelých 1 400 CZK), ale při předobjednávce přes Amazon obdrží kupující slevu 6 $. Jediná věc, jež by mohla potencionální kupce odradit, je ta, že jsou oba výtisky pouze v anglickém jazyce.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn