Hitman 3 bude posledním dílem trilogie

Hitman 3 se již brzy přejmenuje na Hitman World of Assassination

4. 1. 2023
Zdroj náhledu: IO Interactive

Všechny díly novodobé trilogie se již brzy sloučí do jedné velké hry pod názvem Hitman World of Assassination.

Hitman World of Assassination

Zdroj: IO Interactive

Sérii Hitman čeká po letech zásadní změna, která se dotkne všech hráčů posledního Hitmana 3 z roku 2021. Vývojářské studio IO Interactive na svých stránkách oznámilo, že 26. ledna letošního roku se třetí díl přejmenuje na World of Assassination, který spojí všechny díly novodobé trilogie do jednoho celku. Konkrétně se můžeme těšit na základní edici Hitmana 3, Hitmana 2 a Hitmana z roku 2018 v GOTY edici. Cena nového balíčku bude 70 dolarů. Aktualizace však bude zcela zdarma pro všechny majitele Hitmana 3, což znamená, že všichni zcela zdarma obdrží obsah z předchozích dvou dílů, a to bez nutnosti jejich vlastnictví.

Kromě World of Assassination se do prodeje dostane ještě Deluxe Pack, který nabídne možnost zakoupení Deluxe edice Hitmana 3, včetně dodatku Seven Deadly Sins Collection, a taktéž Expansion Access Pass pro Hitmana 2. Tato rozšiřující edice bude stát 30 dolarů, s nutností vlastnit základní Hitman World of Assassination. Současně dojde k ukončení prodeje her Hitman a Hitman 2. Všem majitelům, kteří předchozí díly vlastní, však tyto hry zůstanou k dispozici.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.