Mages of Mystralia - Epic Games

Epic Games Store láká na vánoční Mystery Game – DEN 12.

27. 12. 2021
Zdroj náhledu: Borealys Games

Společnost Epic Games nám jako každé Vánoce nabídne několik zajímavých her v rámci Mystery Game, které si můžeme zcela zdarma přidat do naší knihovny. Dvanáctým titulem z předpokládaných patnácti je akční dobrodružná hra Mages of Mystralia.

Mages of Mystralia

Ve světě magie je mysl vaší největší zbraní. Naučte se pomocí vaší mysli všechny způsoby magie a vytvořte si vlastní kouzla, s nimiž budete bojovat s vašimi nepřáteli, procházet zrádnými překážkami a napravovat pošramocenou minulost. V Mages of Mystralia hrajete za Ziu, mladou dívku, která zjistí, že se narodila s vrozeným smyslem pro magii. Magie však byla zakázána, a proto se Zia rozhodla, že se naučí kouzlit sama. Na své cestě potká další mágy a runy s magickými schopnostmi, které umožní vytvářet nespočet možností kouzel.

Mages of Mystralia bude na Epic Games Store dostupná do zítřejší 17. hodiny, poté nás čeká další titul s číslovkou 13.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.