Kerbal Space Program - Náhled

Epic Games Store zahajuje rok 2023 vesmírným simulátorem a akční bojovkou

5. 1. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Také letos nám obchod Epic Games Store přinese mnoho zajímavých her zdarma v rámci klasického čtvrtečního rozdávání. Jako první přijde na řadu vesmírný simulátor Kerbal Space Program a akční bojovka Shadow Tactics: Aiko's Choice.

Kerbal Space Program

Kerbal Space Program je komplexní vesmírný sandboxový simulátor, ve kterém záleží na každém detailu. Postavit raketoplán, vyletět s ním do vesmíru a provádět různé kosmické manévry, to přesně Kerbal Space Program nabízí.

Kerbal Space Program bude na Epic Games Store k dispozici do 12. ledna 2023.

Shadow Tactics: Aiko's Choice

Shadow Tactics: Aiko’s Choice je samostatné rozšíření původní velmi oblíbené hry Shadow Tactics: Blades of the Shogun, která získala několik prestižních světových ocenění. Na začátku jste seznámeni s událostmi původní hry. Aiko vám popisuje, jak se jednotlivé postavy seznámily a vytvořily silný tým. Zároveň prozradí něco málo z příběhu a hlavního úkolu pro celý tým. Shadow Tactics: Aiko’s Choice se odehrává ke konci dějové linky Shadow Tactics: Blades of the Shogun, zhruba v poslední třetině. 

Shadow Tactics: Aiko’s Choice bude rovněž k dispozici do 12. ledna 2023.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.