ETS2 - dvojitý Feldbinder návěs

Euro Truck Simulator 2 obdržel rozšíření Feldbinder Trailer Pack

4. 12. 2022
Zdroj náhledu: SCS Software

Feldbinder Spezialfahrzeugwerke GmbH je předním výrobcem cisteren a sil. Logo firmy, včetně jejích licencovaných návěsů, nyní přichází také do hry Euro Truck Simulator 2 (ETS2).

Práce na DLC započaly již v roce 2021, kdy vývojáři odcestovali do dvou závodů, v nichž se tyto návěsy vyrábí. Jejich cílem bylo nasbírat co nejvíce informací o těchto typech návěsů a virtuálně je přenést i do jejich hry. To se nedávno povedlo a za cenu 3,99 euro si na Steamu můžete Euro Truck Simulator 2 – Feldbinder Trailer Pack pořídit.

Zdroj: SCS Software

Rozšíření obsahuje:

- Feldbinder EUT (Silo Trailer) se 6 typy nástavby a 3 variantami podvozku

- Feldbinder KIP (Silo Trailer) se 6 typy nástavby a 2 variantami podvozku

- Feldbinder TSA LM (Food Tanker) se 2 typy nástavby a 1 variantou podvozku

-  Feldbinder TSA ADR (Chemical Tanker) se 4 typy nástavby a 3 variantami podvozku

Kromě toho je k dispozici i několik doplňků do vaší kabiny, jako je hrnek, čepice či taška s logem společnosti. Pro více informací zavítejte na oficiální příspěvek studia.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.