Evil West – logiáš

Evil West se dočkal odkladu

19. 8. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Evil West, odhalený na The Game Awards 2020 prostřednictvím traileru s kyberpunkovou coververzí písně „God's Gonna Cut You Down“ od Jonnyho Cashe, měl být velkou událostí druhé poloviny letošního roku. Hráči si bohužel budou muset ještě chvíli počkat, protože společnost Flying Wild Hog nedávno oznámila, že vydání hry Evil West bylo odloženo na 22. listopadu.

Zdroj: Flying Wild Hog

Dvouměsíční zpoždění řadí Evil West mezi další očekávané tituly. Vzhledem k tomu, že se titul objeví na pultech obchodů ve stejnou dobu jako Call of Duty: Modern Warfare 2 a The Callisto Protocol, může mít spolupráce mezi Flying Wild Hog a Focus Interactive v tomto obzvláště rušném období problém získat publicitu.

V tweetu zveřejněném 16. srpna společnost Flying Wild Hog vysvětluje, že potřebuje více času na implementaci zpětné vazby od lidí, pro něž byla na veletrhu PAX East připravena demoverze hry, a také na vyladění pěti samostatných portů pro různé generace.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.