GTA Trilogy

Aktualizace 1.04 pro GTA: Trilogy opravuje několik zásadních problémů

2. 3. 2022
Zdroj náhledu: Rockstar Games

Loňské vydání GTA: Trilogy – Definitive Edition neproběhlo úplně hladce. Trilogii provázelo několik velmi závažných technických problémů, kvůli kterým byla dokonce PC verze stažena z prodeje.

Po několika menších či větších opravných aktualizacích jsme se v posledních hodinách dočkali další, konkrétně aktualizace 1.04. Ta se zaměřuje na problémy s texturami i kolizemi, vylepšuje herní výkon a také samotnou stabilitu hry. Kompletní seznam oprav naleznete zde.

Podle portálu Rockstar Intel aktualizace vyžaduje v případě PC verze 18,5 GB volného místa na disku pro GTA San Andreas, 8,9 GB pro GTA Vice City a 4,18 GB pro GTA 3. Můžete si rovněž přečíst naši recenzi na GTA: Trilogy – Definitive Edition.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.