F1 22 - Ferrari

F1 22 obdrží funkci cross-play pravděpodobně už tento měsíc

6. 8. 2022
Zdroj náhledu: Electronic Arts

Nejnovější virtuální ročník formulí, F1 22, konečně obdrží slibovaný cross-play. Ten by měl vyjít v druhé polovině tohoto měsíce, přičemž v rámci testování si ho můžete vyzkoušet již nyní.

První testovací období probíhá do zítřka a posléze pak od 12. do 14. srpna. Během těchto dní budou moci PC hráči vyzkoušet multiplayer proti konzolím Xbox a Playstation. Bohužel, cross-play mezi Originem a Steamem stále není funkční a jsem osobně zvědav, zda se ho někdy vůbec dočkáme. V rámci současného testovacího období je nutné nejprve cross-play povolit v nastavení hry.

Cross-play nalezneme v multiplayerovém režimu Social Race nebo v režimu kariéry pro dva hráče. Kdy přesně cross-play do hry F1 22 vyjde, není zatím známo. Vše bude zřejmě záviset od toho, jak moc úspěšné budou zmíněná dvě testovací období a zda v něm komunita nenajde nějaké závažné chyby.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.