Fallen Aces

Fallen Aces se připomíná hráčům komiksovým vizuálem

5. 10. 2023
Zdroj náhledu: IGDB.com

Už před několika lety Fallen Aces upoutal pozornost. Bylo to především díky nádherné komiksové stylizaci, která není běžná. Příběh je o skupině A.C.E.S. (proto Fallen Aces), ochráncích města Switchblade, jež ovládají gangsteři. Hrdinové z A.C.E.S. tak mají za úkol všechny tyto gangstery zastavit a ideálně zachránit co nejvíce lidí, aby nebylo celé město vyhlazeno. V nejnovější připomínající devítiminutové ukázce lze vidět hlavního hrdinu Mikea v jeho bytě. Když mu zazvoní telefon, že mu jdou po krku nepřátelé, Mike a vyráží ven, a když opomeneme, jak si dá skvělý donut v nějaké cukrárně, nepřátelé pobije.

Tvůrci nyní ukázali, že si dali záležet na dabingu a vylepšeném ozvučení, neboť v pozadí můžeme slyšet nádherný orchestrální soundtrack, jenž si hraje s akčnějšími momenty. Co se týká dabingu, jsme na tom podobně, když slyšíme hlasy mafiánů, kteří si vyměňují názory. Bohužel, což se mi nelíbí, to vypadá, že mise budou nelineární. Další z herních možností by měl být lehčí stealth, v rámci nějž se budeme moci s Mikem plížit ve stínech a zabíjet své nepřátele ze zálohy. Základním kamenem ale nejspíš zůstává boj z očí do očí, takže nepřítele prostě zastřelíte nebo umlátíte skleněnou lahví. Nejhorší je fakt, že stále neznáme termín vydání, protože na Steamu je stále jen demoverze, a tak se Fallen Aces připomněly, než na ně znovu zapomeneme.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.