Terraforming Mars - Epic Games

V nové hře na Epic Games Store přeměníme Mars na obyvatelnou planetu

5. 5. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Týden utekl jako voda, což znamená, že přišel čas si představit novou hru na Epic Games Store v rámci dnes již klasické čtvrteční rozdávačky. Po dobu následujících dní se z planety Mars pokusíme udělat přátelské a obyvatelné místo ve hře Terraforming Mars.

Terraforming Mars

Terraforming Mars je strategický titul od studia Asmodee Digital, jenž je zpracován podle stejnojmenné deskové hry. Vaším úkolem je za pomoci moderních technologií a obrovského množství zdrojů přeměnit rudou planetu Mars na přátelské a obyvatelné místo. Titul je možno hrát jak v režimu jednoho hráče, tak i v kooperativním multiplayeru až o pěti hráčích.

Terraforming Mars bude na Epic Games Store k dispozici do 12. května 2022, poté nabídku obmění další dvojice her, konkrétně Prey a Jotun: Valhalla Edition.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.