Death Stranding - Samuel Sam Porter Bridges Hideo Kodžima

Filmová adaptace Death Stranding – Hideo Kodžima nebude režisérem

21. 6. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Hideo Kodžima oficiálně potvrdil, že nebude režisérem pro film Death Stranding, ovšem bude na něj stále dohlížet a podílet se na produkci. Oznámení týkající se filmové adaptace celosvětově úspěšné hry Death Stranding kolují už od prosince roku 2022. Přirozeně tak mnoho z nás očekává, že se její tvůrce Hideo Kodžima ujme režie, avšak sám na svém Twitteru potvrdil, že tomu tak nebude. Ve svých příspěvcích na Twitteru odhalil Kodžima některé z rolí, které zaujme při tvorbě této filmové adaptace. Mezi tyto role patří celkový dohled nad vývojem filmu a jeho hlavní dějové zápletky spolu s castingem rolí.

Zatím nebylo zmíněno, zda byla role režiséra již někým obsazena, a stále není jasné, proč se tvůrce této relativně mladé série role režiséra sám neujal.

Hideo Kodžima je známý pro svou lásku ke kinematografii, avšak i přes jeho úspěšný repertoár je jasné, že tvorba úspěšných videoherních sérií se přece jen liší od tvorby vyvedených filmových adaptací. Také je možné, že Hideo Kodžima využije této příležitosti na maximum a rozšíří tak své znalosti pro jeho potencionální kinematografickou budoucnost.

Další možností může být také to, že práce na druhém dílu série Death Stranding je tak časově náročná, že Hideo Kodžima nemá jednoduše na plnou režisérskou roli dostatek času.

Nesmíme zapomenout, že kolují zvěsti ohledně další hry, na které Kojima Production pracuje, s pravděpodobným titulem ‚‚Overdose‘‘. Záběry z této neoznámené hry byly minulý rok neúmyslně odhaleny, a tak je jasné, že má celé studio práce až nad hlavu. Přečtěte si také naše recenze filmů a seriálů.


Článek pro Gaming Professors napsal Josef Horák.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.