Final Fantasy 7 Rebirth – logiášek

Final Fantasy 7 Rebirth bude obsahovat dva disky

9. 6. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Final Fantasy 7 Rebirth bylo hlavním překvapením na závěr Summer Game Festu. Nový trailer potvrdil, že titul bude uveden začátkem roku 2024. Mezitím však také přinesl další zajímavost, o který si nyní povíme.

Kromě odhalení data trailer ukázal také gameplay. Rebirth bude nabízet rozsáhlý otevřený svět určený k prozkoumávání a chocobové budou sloužit jako prostředek pro rychlejší pohyb party. Mohli jsme také vidět, že Red XIII, který byl v Remaku pouze hostujícím členem party, bude tentokrát hratelný. Během jedné z cutscén se během traileru krátce objeví také Yuffie, z čehož lze usuzovat, že i ona bude v partě. Pochopitelně nemohla chybět ani scéna, v níž se nachází Sephiroth, lamač dívčích srdcí. Konec videa ovšem přinesl ještě jednu zajímavou zprávu, a sice že Final Fantasy 7 Rebirth bude dvoudiskovým vydáním pro PlayStation 5. Právě tato zpráva může do jisté míry naznačovat, že chystaná hra bude poměrně obsáhlá.

Menší doporučení na závěr

Pokud jste nehráli Final Fantasy 7 Remake a rozšíření Crisis Core Reunion, udělejte to ještě předtím, než se vrhnete na Rebirth. Final Fantasy 7 Remake je komplexní titul sám o sobě, a to aniž byste museli přemýšlet o tom, jak jeho nesčetné změny a předpokládané znalosti ovlivní nadcházející pokračování. Když se nad tím zamyslím, celý příběh Final Fantasy je vlastně velmi náročný, a pokud neznáte všechny události, může to být velmi matoucí. Společnost Square Enix však tvrdí, že k pochopení hry nepotřebujete znát předchozí události, proto lze předpokládat, že se objeví úvodní video, aby vás zasvětilo do všech podrobností. Jenomže ani pak z toho nebudete mít takový přínos, jako kdybyste si vše prošli sami.

Další oznámené tituly na Summer Game Fest

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.