Five Nights at Freddy's Security Breach – úvodka

Five Nights at Freddy's představuje vlastní kuchařku

27. 2. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Jakmile se s nějakým trendem roztrhne pytel, je pouze otázkou času, kdy přijde na řadu vaše oblíbená franšíza. Zdá se, že pojem „herní merch“ pro vývojáře nenabízí dost široké zaměření, protože v dnešní době už nestačí pouze trička, plyšáci, figurky, čepice či hrníčky. Je potřeba jít s dobou, a tak není nic lepšího než objevovat nové možnosti, kam až můžete rozšířit své pole působnosti. Jedním z oblíbených odvětví je bezpochyby průmysl zaměřující se na obuv, ale stejně tak rychle se rozmohl trend zabrousit do kuchyně. Dámy a pánové, už došlo i na oblíbený psychologický horor Five Nights at Freddy's.

Five Nights at Freddy's Cookbook má obsahovat nad čtyřicet lahodně děsivých receptů, mezi nimiž najdete například Fredbear's Pepperoni X-Press, Chica's Ultimate Thai Chicken Burger, Foxy's Fruity Cove Cooler a El Chip's Fully Loaded Tortilly. Kuchařka se chlubí tím, že všechny recepty v ní obsažené jsou neskutečně chutné, a navíc doplněné o do očí bijící fotografie, po jejichž zhlédnutí se vám budou ihned sbíhat sliny. Oficiální kuchařka Five Nights at Freddy's se začne prodávat od 5. září 2023, vyjde v anglickém jazyce, bude obsahovat sto dvacet osm barevných stran včetně fotografií, receptů i ilustrací a stát vás bude v přepočtu asi pět set korun českých (bez poštovného a balného) v pevné vazbě nebo tři sta korun v brožované verzi.

Pokud prahnete po tom, ve své kuchyni trochu experimentovat, na výběr máte z celé řady kuchařek inspirovaných pokrmy z oblíbených videoher, jako je například Zaklínač, Halo, Assassin’s Creed či World of Warcraft, o jejíž český překlad se postaralo nakladatelství Crew. Přejeme dobrou chuť.

Zdroj: Amazon

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.