The Flash

Flash skončí zkrácenou devátou sérií

9. 8. 2022
Zdroj náhledu: CW

Je to neuvěřitelné, ale to, co se jevilo jako nekonečný komiksový seriál stanice CW, se blíží ke svému konci. Televizní stanice potvrdila, že poslední z projektů, které tvořily tzv. Arrowverse, Flash se blíží ke svému konci a uzavře tak jednu obrovskou etapu. O konci se sice spekulovalo už několik let, protože herec Grant Gustin (Flash) chtěl jít hrát do jiných projektů, nicméně vždycky se nechal přesvědčit k další sérii.

Devátá řada bude navíc ještě zkrácená, neboť bude obsahovat pouhých třináct epizod. Dočkáme se tak emocionálního konce, kde se milovaný superrychlík obětuje za svou rodinu a přátele, nebo se dočkáme konečně happy endu? Seriály Superman a Lois a Stargirl ale ještě budou pokračovat, takže CW se superhrdinských projektů jen tak očividně nevzdává.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.