Forspoken – Frey

Forspoken rozdává DLC položku zcela zdarma

14. 2. 2023
Zdroj náhledu: Luminous Productions

Tolik diskutovaný titul Forspoken, který vyšel během minulého měsíce a stačil schytat obrovskou vlnu kritiky, se nyní snaží si zklamané fanoušky udobřit. Hráči mají jedinečnou možnost získat položku z DLC, a to zcela zdarma. Řeč je o balíčku Forspoken Cat's Meow Cloak, jenž zahrnuje poměrně křiklavý plášť, očividně vytvořený s ohledem na kočičí fanatiky. Nejedná se ovšem pouze o kosmetický doplněk. Jak udává popis předmětu na Steamu, plášť má svému nositeli propůjčit určitou moc. Jakou? To už budete muset zjistit sami.

Vzhledem k tomu, že jsou pláště ve hře nejen sběratelskými předměty, ale zároveň slouží i jako vybavení pro zvýšení různých statistik, lze předpokládat, že nošení Cat's Meow Cloak nebude pouze o stylu. Tato položka je pro hráče jistě příjemným dárkem, protože sběratelské předměty jen tak nerostou na stromech a je potřeba si je vydobýt tvrdou prací, ať už prostřednictvím vedlejších úkolů, či přirozenou cestou hlavní zápletky. Vývojáři ze studia Luminous Productions si kritiku komunity vzali k srdci a již usilovně pracují na opravách. Forspoken Cat's Meow Cloak je k dispozici zdarma na PC a PS5 až do 16. února 2023. Pokud si položku stihnete vyzvednout do 18.00, zůstane vám v knihovně napořád.

Zdroj: store.steampowered.com

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.