Euro Truck Simulator 2 Iberia - nádherné město

Přepracovaný foto režim ve hrách ATS a ETS 2 v aktualizaci 1.41

5. 5. 2021
 

Nová aktualizace 1.40, která přinesla vylepšený vizuál a nový režim nasvícení, se u hráčů těšila velké oblibě, a tak není divu, že vývojáři z českého studia SCS Software neusínají na vavřínech a pracují na dalších novinkách, jež přijdou v budoucím updatu. Do kamionových her ETS 2 a ATS přibude s aktualizací 1.41 i vylepšený režim focení, který je fanouškovskou základnou hojně využíván.

Zdroj: SCS Software

Foto režim v Euro Truck Simulatoru 2 a American Truck Simulatoru nabízí již nyní mnoho užitečných funkcí, které výsledný snímek značně vylepší. Některým hráčům však může chybět možnost změny počasí nebo libovolné nastavení času. Přesně tyto aspekty by nová verze fotografického editoru měla obsahovat a tím hráčům přinést další možnosti při tvorbě fotografií. Přepracovaný foto režim však nebude jedinou změnou v nové aktualizaci her ETS 2 a ATS. Další informace a novinky nám vývojáři z SCS Software oznámí později.

Datum vydání updatu 1.41 do ETS 2 a ATS prozatím nebylo ani oznámeno, ale vzhledem k prvním střípkům se ho pravděpodobně dočkáme již brzy.

Zdroj: blog.scssoft.com

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.