Přepracovaný foto režim ve hrách ATS a ETS 2 v aktualizaci 1.41

Share on facebook
Sdilet
Share on twitter
Sdílet
Share on linkedin
Sdílet
Nová aktualizace 1.40, která přinesla vylepšený vizuál a nový režim nasvícení, se u hráčů těšila velké oblibě, a tak není divu, že vývojáři z českého studia SCS Software neusínají na vavřínech a pracují na dalších novinkách, jež přijdou v budoucím updatu. Do kamionových her ETS 2 a ATS přibude s aktualizací 1.41 i vylepšený režim focení, který je fanouškovskou základnou hojně využíván.

Zdroj: SCS Software

Foto režim v Euro Truck Simulatoru 2 a American Truck Simulatoru nabízí již nyní mnoho užitečných funkcí, které výsledný snímek značně vylepší. Některým hráčům však může chybět možnost změny počasí nebo libovolné nastavení času. Přesně tyto aspekty by nová verze fotografického editoru měla obsahovat a tím hráčům přinést další možnosti při tvorbě fotografií. Přepracovaný foto režim však nebude jedinou změnou v nové aktualizaci her ETS 2 a ATS. Další informace a novinky nám vývojáři z SCS Software oznámí později.

Datum vydání updatu 1.41 do ETS 2 a ATS prozatím nebylo ani oznámeno, ale vzhledem k prvním střípkům se ho pravděpodobně dočkáme již brzy.

Share on facebook
Sdilet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Share on linkedin
Sdílet na LinkedIn