Destiny2 logo

Nová sezóna v Destiny 2 přinese spoustu změn

4. 5. 2021
Zdroj náhledu: Bungie

Stávající sezónu Season of the Chosen završí závěrečný ceremoniál právě probíhajícího druhého ročníku Guardian Games a již příští úterý odstartuje v pořadí čtrnáctá sezóna s názvem Season of Splicer.

Destiny 2 universal ornaments

Bungie právě zveřejnilo novinky týkající se nové sezóny. Ta odstartuje v úterý a s jejím začátkem přijdou dvě nové mise a herní režim. Na Tower se vrací Ada-1, která přinese velký rework armoru – nově budete moct vizuálně upravit každý kus zvlášť. Potřebujete pouze plnit mise a získat Synthweave, kterým si odemknete univerzální ornament pro armor. Bohužel Bungie limituje jejich množství, a tak jich můžete v jedné sezoně získat maximálně třicet (pro každou postavu deset). Dále přichází nový stasis Aspect Quest, který je pouze pro majitele Beyond Light DLC. Úplnou novinkou je režim Override na Evropě. Tato PvE aktivita bude pro šest hráčů a s pomocí nové Splicer techniky budete bojovat proti armádě vexů.

Zdroj: twitter.com/DestinyNews+

Hned první víkend sezóny přinese PvP aktivitu Trials of Osiris a další týden na ní naváže Iron Banner. 22. května přijde řada na nový raid s názvem Vault of Glass, který se objevil již v prvním díle Destiny. Opět tak vypukne soutěž mezi hráči o první zdolání raidu a novinkou budou i challenge.

Každý týden od 25. května pak proběhnou nové týdenní pinnacle mise, bojovat budete proti vexům a novinkou jsou splicer klíče, které budou potřeba k infiltraci a dokončení mise.

Na začátku června začne nový event Solstice of Heroes, který bude ukončen o měsíc později, a taktéž u nového raidu přibude možnost volby obtížnosti. 10. srpna přijde závěrečný Epilog a za následující dva týdny, přesněji 24. srpna, se budeme moci těšit na další sezónu.

Destiny 2 mapa sezóny

Mimo jiné se ve hře objeví nové exotické armory pro Huntera, Titana i Warlocka a nové zbraně, včetně sidearmy se stasis elementem. Taktéž přibydou další ornamenty, triumfy, medaile a mnohem více.

Season of Splicer začíná v úterý 11. května a skončí o tři měsíce později, přesně 24. srpna.


Článek pro Gaming Professors napsala Adéla Barešová.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.