Frozen Flame náhled

Frozen Flame má své datum vydání

5. 11. 2022
Zdroj náhledu: Dreamside Interactive

Již 17. listopadu tohoto roku na Steam zavítá v předběžném přístupu nová survival hra v otevřeném světě, nesoucí název Frozen Flame, za kterou stojí vývojářského studio Dreamside Interactive. Jejich první nadcházející titul vám nejspíše může nenápadně připomínat velice populární survivalovku, a to Valheim.

Frozen Flame je zasazen do starobylé země Arcana, kterou kdysi ovládali draci. Je to ideální titul pro hráče, kteří si rádi sami určují svoji cestu hrou a milují prozkoumávání neznámého rozhlehlého světa. Naverbujte nové spojence, postavte si pevnost, craftěte a vydejte se na dobrodružnou cestu plnou nebezpečí.

Titul nabízí i velice rozsáhlý craftingový systém společně s velkým množstvím nepřátel. Je tedy jasné, že zábavu si zde najde téměř každý, a já osobně se už teď na hru velice těším.

Pokud vás Frozen Flame zaujal, nezapomeňte si jej přidat do svého seznamu přání na Steamu, aby vám neuniklo jeho již brzké vydání.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.