Aliens Dark Descent – logo

Aliens: Dark Descent se představuje v traileru

11. 6. 2022
Zdroj náhledu: Tindalos Interactive

Aliens: Dark Descent je nová RTS hra, jejíž vývoj byl delší dobu utajován. Titul byl představen během prezentace na Summer Game Festu prostřednictvím cinematického traileru společně s krátkou ukázkou hratelnosti. Novinka vyjde na PS5, PS4, Xbox Series X/S, Xbox One a PC (Steam)v roce 2023. Na jejím vývoji se podílí francouzské studio Tindalos Interactive, jež dříve vytvořilo hru Battlefleet Gothic: Armada 2, a vydávat ji bude Focus Entertainment.

Zdroj: Tindalos Interactive

Ponořte se do originálního mimozemského příběhu, v němž hráči vedou jednotku mariňáků v bitvě v reálném čase proti nejsmrtelnějšímu stvoření, jakému kdy lidstvo čelilo,“ stojí v popisu hry. „Prozkoumejte hrůzy a zázraky vetřelčího vesmíru jako nikdy předtím a ponořte se do zbrusu nového vetřelčího příběhu, díky němuž do kultovní hororové série přichází nová hrozba a noví mariňáci. Odhalte zlověstná tajemství planety Lethe, bojujte proti náporu ikonických stvoření Xenomorph a skoncujte s touto novou hrozbou.

Generální ředitel společnosti Tindalos Romain Clavier ve svém prohlášení uvedl: „Celý tým společnosti Tindalos je odhodlán přinést herní zážitek věrný duchu série Vetřelec a přidat do tohoto kultovního univerza vlastní, dosud neviděné prvky.“

„Hratelnost, kterou jsme vyvinuli, je jedinečná, inspirovaná našimi oblíbenými taktickými a CRPG hrami a zabalená do nervy drásající akce v reálném čase. Přenést do naší hry naprostou hrůzu způsobenou nejsmrtonosnějším druhem známým lidstvu z filmů byla docela výzva.“

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.