Frozenheim aktualizace 0.3.0 přináší mnoho nového

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com

Frozenheim je oblíbená budovatelská strategie severského města s propracovanou správou a taktickými souboji ve stylu RTS. Ve hře vedete svůj klan vikingů přes všechny útrapy mrazivého severu.

Aktualizace 0.3.0 rozšiřuje příběh a přidává herní režim přežití

Frozenheim je hra, ve které jde především o převzetí kontroly nad vikingskou osadou a vším, co s tím souvisí. Kromě samotného spravování infrastruktury budete muset velet svým lidem, přežít drsné počasí a vydělávat si na živobytí vysíláním svých válečníků na nájezdy. 

Prvním velkým přírůstkem, který aktualizace do Frozenheim přináší, je zbrusu nová kampaňová mise s názvem „O posvátném výtrysku“, která pokračuje v příběhu o další krok a posouvá hru o něco blíže k jejímu plnému vydání.

Aktualizace také přináší novinku, kterou je možnost vylepšování domů s tím, že některé mohou být vylepšeny i dvakrát. Investováním svých prostředků do města získáte pro své obyvatele několik nových výhod, které se vám „zaplatí“ v pozdějších fázích hry.

Jedním z velkých problémů, s kterými se hra po vydání potýkala bylo mizení budov. Tato chyba byla nyní kompletně opravena, stejně tak jako celá řada souvisejících technických problémů, a to včetně problémů s vizuální stránkou budov. Vylepšen byl také nový model studny.

Frozenheim village

Zdroj: igdb.com

Frozenheim přináší novou výzvu - Survival režim

Posledním významným přídavkem je nový režim “Survival”, který hráčům poskytne jiný druh výzvy než standardní hraní. Další aktualizace včetně nového obsahu by pak měly přicházet v průběhu následujících měsíců, celý průběh můžete vidět  na akruální Roadmapě.

Hru můžete sledovat zde.

Zdroj: techraptor.net

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn